pt., 15.01.2021

Muzeum Warszawy
10 PLN

Porusz Warszawą! Warsztaty dla dzieci 6-8 lat | ONLINE

Stwórzcie ruchomą panoramę Warszawy! Źródłem inspiracji będą widoki stolicy zawarte w książce „Piżamorama”. Przyjrzymy się także obrazom ze zbiorów Muzeum Warszawy. Rozwiązując zagadki, poszukamy „ruchomych” elementów miasta. Zaobserwujemy, jak miejsca zaprezentowane w książce wyglądały dawniej. Czy wiele się zmieniło? Poznamy mechanizm animowanych obrazków w książce „Piżamoramy” i sami przygotujemy ruchme widoki warszawskich miejsc.

DLA KOGO: rodziny z dziećmi w wieku 6–8 lat
CZAS TRWANIA: 60-75 minut (w tym czas na rodzinne wykonywanie pracy plastycznej)
LICZBA UCZESTNIKÓW: 8 rodzin
WSTĘP: 10 zł/dziecko