sob., 25.09.2021

Zajęcia rodzinne
Muzeum Warszawy
W cenie biletu wstępu

Poszukiwacze rzeczy – aktywne rodzinne zwiedzanie

Zwiedzaj aktywnie z całą rodziną – zostań Poszukiwaczem rzeczy!

W labiryncie muzealnych gabinetów odkryjesz tajemnice Rzeczy warszawskich i poznasz ich niezwykłe historie, samodzielnie rozwiązując zadania. Tematyczne karty pracy pozwolą Ci zgłębić losy stolicy i jej mieszkańców, ale kto wie? Może nawet bohaterów legend warszawskich!

Jak to działa?

Przyjdźcie do Muzeum Warszawy w sobotę między godz. 11.00 a 14.00.

• W kasie biletowej zakupcie bilety na wystawę stałą.
  • Pobierzcie kartę z zadaniami (karty mają różne tematy, wybierzcie ten, który najbardziej Was interesuje).
  • Rozwiązujcie wspólnie zagadki, poszukujcie rzeczy warszawskich na wystawie, a przede wszystkim bawcie się dobrze.

Wybierz swój temat i ruszaj! Zagadki czekają na rozwiązanie.

Dla kogo: rodziny z dziećmi w wieku 4–12 lat
Koszt: bilet wstępu do muzeum
Kiedy: dowolnie w godz. 11.00–14.00
Miejsce spotkania: kasy w kamienicy nr 42