fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia
Zarezerwuj Zarezerwuj Zarezerwuj

nie, 25.08.2019
11:00–14:00

Zajęcia rodzinne
Muzeum Warszawy
wstęp z biletem na wystawę stałą

Poszukiwacze rzeczy – Śladami bohaterów Warszawy 1944

Poszukiwacze rzeczy – Śladami bohaterów Warszawy 1944

Poznaj zaskakujące historie, podążając śladami powstańców warszawskich i należących do nich rzeczy. W muzealnych gabinetach odkryj nieznane szerzej wątki, doświadcz codzienności roku 1944.

Zwiedzaj aktywnie wystawę główną Rzeczy warszawskie, rozwiązując zadania przygotowane w kontekście obchodów 75. rocznicy powstania warszawskiego – samodzielnie lub z rodziną!

 


 

Poszukiwacze rzeczy to aktywne rodzinne zwiedzanie, podczas którego uczestnicy poznają wystawę poprzez rozwiązywanie różnorodnych zadań.

Przyjdź do Muzeum Warszawy o dowolnej porze w czasie trwania Poszukiwaczy rzeczy – wtedy, kiedy Ci wygodnie! Będzie na Ciebie czekał edukator, który przydzieli Ci zadania do samodzielnego wykonania w przestrzeni muzealnych gabinetów. Jeśli chcesz, możesz także podjąć się zadania plastycznego!

Wśród zadań każdy znajdzie coś dla siebie i pozna historie kryjące się za, z pozoru zwykłymi, rzeczami warszawskimi.

Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.