sob., 27.05.2023

Spacer
Muzeum Warszawy

Rodzinny spacer po śladach odbudowy | „Zgruzowstanie Warszawy 1945–1949”

Na warszawskiej Starówce wciąż można odnaleźć ślady odbudowy. Trzeba tylko umieć ich szukać!

Podczas spotkania staniemy się starówkowymi poszukiwaczami i spróbujemy odkryć wspaniałą, zaskakującą, a czasami wstrząsającą powojenną historię Starego Miasta.

Dostępność: Spacer jest dostępny dla osób z niepełnosprawnością wzroku – mamy przygotowane audiodeskrypcje i pomoce dotykowe.

Sprawdź program wydarzeń towarzyszących wystawie „Zgruzowstanie Warszawy 1945–1949”.