sob., 14.04.2018

Muzeum Warszawy
Wstęp 10 zł

Rzecz, pomysł, zabawa | Od rzeczy do rzeczy

Co łączy srebrny puchar i nóż do papieru? Czy nocnik może pomóc w znalezieniu skarbu? Zachęcamy do twórczego podejścia do zgromadzonych eksponatów, stworzenia dla nich nowych opowieści, odkrycia nietypowych kontekstów. W trakcie zajęć uczestnicy wezmą udział we wspólnej zabawie w skojarzenia. Poszukają niebanalnych powiązań między rzeczami. Warsztaty są także okazją do obejrzenie wystawy głównej z niecodziennego punktu widzenia.

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat