sob, 25.05.2019

Pokaz filmowy
Muzeum Warszawy
7 / 10 zł

Shirley – wizje rzeczywistości (Shirley – Visions of Reality), reż. Gustav Deutsch

Edward Hopper fascynował pisarzy, reżyserów i muzyków, ćmy barowe i bardów nocnego życia. Był malarzem nowoczesności – portretował życie w wielkim mieście. Gustav Deutsch wychodzi od kilkunastu najbardziej znanych prac artysty. Reżyser umieszcza w nich bohaterkę zbiorową, amerykańską everygirl o zwykłym imieniu Shirley, która przeprowadza widzów przez doświadczenie amerykańskiej rzeczywistości pierwszej połowy XX wieku.

(Dramat, Austria 2013, reż. Gustav Deutsch, 93 min.)

Kup biletKup bilet Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.