pt., 25.09.2020

Muzeum Warszawy
5 PLN

Spacer „Nieznane pomniki Starego Miasta” | Festiwal Kultury Bez Barier

Wydarzenie w ramach Festiwalu Kultury Bez Barier.

Gdzie: spacer po Starówce
Miejsce zbiórki: wejście do Muzeum Warszawy, kamienica 42
Kiedy: 25 września, godzina 16:30
Dla kogo: Osób z niepełnosprawnością intelektualną i spektrum autyzmu, rodziny z dziećmi

Stare Miasto kojarzy nam się z Kolumną Zygmunta, z Syreną na Rynku oraz pomnikiem Małego Powstańca. W trakcie spaceru poznamy inne, równie ciekawe, choć rzadko zauważane pomniki. Umiejętnie wkomponowane w otoczenie, nie rzucają się w oczy. Dodają Starówce uroku jak dobrze dobrana biżuteria.

Spacer odbędzie się zgodnie z wymogami sanitarnymi obowiązującymi w związku z pandemią. Spacerujemy w małej grupie, dzięki czemu łatwiej zachować zasady bezpieczeństwa i zapewnić komfort.

Zapisy: Katarzyna Szafrańska katarzyna.szafranska@muzeumwarszawy.pl tel. 502 140 124

Pozostałe wydarzenia festiwalowe w oddziałach Muzeum Warszawy

Więcej o Festiwalu Kultury Bez Barier