sob., 27.10.2018

Muzeum Warszawy

Szkicownik warszawski. Dla młodzieży i dorosłych

Rysowanie odpręża, ćwiczy koncentrację, pozwala dostrzec to, co na pierwszy rzut oka może pozostawać niezauważone. Na spotkaniach uczymy się uważnej obserwacji przedmiotu, jego dekoracji oraz ćwiczymy różne techniki rysunkowe. Zajęcia odbywają się na wystawie głównej „Rzeczy warszawskie” w swobodnej atmosferze. Uczestnicy otrzymują do dyspozycji podstawowe materiały plastyczne (można przynieść własne). Dodatkowo w księgarni muzealnej można zakupić stylowy szkicownik oraz zestaw ołówków.