niedz., 08.12.2019

Muzeum Warszawy

Twórcza RZECZYwistość | Opakowanie szyte na miarę

Kolorowe wstążki, papiery, kokardki – czego jeszcze można użyć, by zapakować prezent? Zajrzymy do tajemniczych pudełek i sprawdzimy, jakie mogą skrywać przedmioty. Sami również zaprojektujemy oryginalne torebki i pudełeczka. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą rzeczy, które wkrótce znajdą się pod choinką – razem przygotujemy opakowania szyte na miarę!

O zajęciach Twórcza RZECZYwistość

Tu poznajemy i badamy wybrane rzeczy z kolekcji Muzeum! Przez ćwiczenia i zabawy, zagadki i pytania zachęcamy do tworzenia.

Dopasowujemy zajęcia do naturalnych potrzeb dziecka – eksperymentowania i fantazji. Mamy dla Was nietypowe narzędzia i pokazujemy ciekawe techniki plastyczne. Z tych zajęć wszyscy wychodzą zainspirowani!

DLA KOGO: dla rodzin z dziećmi w wieku 2,5–5 lat
CZAS TRWANIA: maksymalnie 60 minut