fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob, 13.10.2018
15:00–16:00

Warsztaty
Muzeum Warszawy
10 zł

Twórcza RZECZYwistość. Słonie i słoneczniki

Twórcza RZECZYwistość. Słonie i słoneczniki

Muzeum pełne jest roślin malowanych i rzeźbionych. Przemierzając muzealne gabinety można napotkać różne zwierzęta. Co by było gdyby, miasto całkiem zarosło drzewami, kwiatami lub winoroślą, a wśród gąszczu zieleni mieszkaliby ludzie i zwierzęta? Zapraszamy ciekawych świata przedszkolaków do twórczej zabawy w Muzeum Warszawy!

 


Od konkretu do twórczych działań!
Na spotkania z tego cyklu zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami. Zajęcia są nastawione na doświadczanie i tworzenie. Inspiracją tych spotkań jest wybrany obiekt z naszego muzeum. Poznajemy go i badamy poprzez zabawy i ćwiczenia. Następnie eksperymentujemy przy użyciu różnych narzędzi oraz ciekawych technik plastycznych. Czasem dajemy ponieść się fantazji! Tworzymy w oparciu o zagadki, pytania, domysły, patrzymy na rzeczywistość z przymrużeniem oka. Przede wszystkim dobrze się bawimy!

☞ DLA KOGO: rodziny z dziećmi (2,5–5 lat)
☞ WSTĘP: 10 zł (dziecko + opiekun), liczba miejsc ograniczona
☞ MIEJSCE SPOTKANIA: przy kasach w kamienicy nr 42

Kup biletKup bilet Zarezerwuj Zarezerwuj

Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.