25.06.2019 / Aktualności

Zmiana godzin otwarcia siedziby głównej Muzeum Warszawy

W związku z poważną awarią systemu chłodzącego w siedzibie głównej Muzeum Warszawy, zmuszeni jesteśmy skrócić godziny otwarcia Muzeum do godz. 17.00.

Decyzja spowodowana jest troską o bezpieczeństwo i komfort Opiekunów i Opiekunek ekspozycji, oraz samych Zwiedzających.

Dokładamy wszelkich starań, by awaria została usunięta możliwie jak najszybciej. Muzeum schładzane jest systemem wentylacyjnym w nocy.

Skutki awarii dotyczą wyłącznie siedziby głównej Muzeum na Rynku Starego Miasta.

Zapraszamy w godz. 10.00–17.00.

Na ilustracji: Zegar szafkowy typu Bracket Clock, Jan Heckel
Warszawa, ok. poł. XVIII w.
brąz, metal, drewno, odlewanie, grawerowanie, złocenie
53,5 × 30,5 × 17,6 cm
Zegar znajduje się w Gabinecie Zegarów Warszawskich na wystawie głównej Rzeczy Warszawskie.