27.05.2022 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla rodzin, Muzeum Warszawskiej Pragi

Kreatywne Pracownie

Muzeum Warszawskiej Pragi otwiera swoje drzwi międzynarodowemu, wielodziedzinowemu wydarzeniu dla osób wysiedlonych rodzin z Ukrainy, a także dotychczasowych mieszkanek i mieszkańców Warszawy i nie tylko!

Jest to mały festiwal poświęcony sztuce, dramatowi i warsztatom gawędziarstwa dla dzieci i dorosłych w dowolnym wieku.

Музей Варшавської Праги відкриває свої двері для міжнародного багатопрофільного заходу для переміщених сімей з України та місцевої громади Польщі.

Це невеликий фестиваль художніх, драматичних, музичних та оповідальних майстерень для дітей та дорослих будь-якого віку.

Czekamy na Was w Muzeum Warszawskiej Pragi w dniach 1-5 czerwca od godz. 12.00. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Чекаємо на вас щодня з 01.06 по 05.06 за адресою Ul. Targowa 50/52 у музеї Праги. Повний розклад дивіться тут. Вхід безкоштовний!