Muzeum Warszawy 60+

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby 60+, zarówno grupy zorganizowane z Uniwersytetów Trzeciego Wieku, jak i osoby indywidualne do skorzystania z oferty edukacyjnej Muzeum Warszawy i oddziałów.

Oferta obejmuje wykłady, spacery i warsztaty tematyczne. Adresowana jest do osób pragnących poznać historię Warszawy i jej mieszkańców oraz procesy, które wpłynęły na obecny kształt stolicy. Podczas spotkań przybliżamy przeszłość miasta, przemiany społeczne, kulturalne i obyczajowe oraz ewolucję tkanki miejskiej, w bezpośrednim kontakcie z dziełami artystów, naukowców i rzemieślników warszawskich.

Dla grup UTW i osób indywidualnych