fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en

Wspieraj Muzeum Warszawy

Wspieraj Muzeum Warszawy i dołącz do grona darczyńców. Pomóż nam opowiedzieć niezwykłą historię naszego miasta, miejsc, ludzi i przedmiotów z nimi związanych.

Kolekcja Muzeum Warszawy to ponad 300 000 obiektów, które były uczestnikami i świadkami wydarzeń, składających się na bogatą historię stolicy. Przy ich pomocy od 1936 roku opowiadamy o tym, co decydowało o kształcie i charakterze współczesnej Warszawy.

Znaczna część naszych zbiorów to dary – osobiste przedmioty przekazane po wojnie przez mieszkańców stolicy. Pragnęli oni w ten sposób uczestniczyć w zachowaniu ciągłości historii miasta.

Teraz i Ty możesz pomóc zachować cenne świadectwa historii dla przyszłych pokoleń. Razem możemy opowiadać o tym kim jesteśmy, skąd pochodzimy i czym jest fenomen Warszawy.

Skontaktuj się z nami! Jeśli masz pytania, wyślij e-mail na adres wsparcie@muzeumwarszawy.pl – chętnie odpowiemy!

Wybierz najdogodniejszą formę wsparcia

Sztuka wspierania