02.06.2017 / Aktualności, nagrody i wyróżnienia, Wydawnictwa

Znak jakości must have dla wydawnictw Muzeum Warszawy

Rada Ekspertów plebiscytu must have 2017 wyróżniła dwie książki wydane przez Muzeum Warszawy:

• Zofia Chomętowska. Albumy fotografki – projekt Anna Piwowar (współwydawca: Fundacja Archeologia Fotografii),
  • Legendy warszawskie. Antologia – projekt Wojciech Pawliński.

Must have to plebiscyt, w którym wyróżniane są najlepsze projekty polskich projektantów i producentów odzwierciedlające najważniejsze trendy w polskim designie.

Wytypowane przez Radę Ekspertów projekty znajdą się na wystawie pokonkursowej w ramach Łódź Design Festival w październiku 2017 roku. Po premierze wystawy wyróżnione obiekty pokazywane są również na polskich i zagranicznych targach i festiwalach designu.

MUST HAVE 2017 – WYRÓŻNIENI

MUST HAVE 2017 Legendy warszawskie. Antologia