20.01.2020 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla dorosłych i młodzieży, Muzeum Farmacji

Prawda czy mit?

W Muzeum Farmacji kontynuujemy cykl spotkań pod tytułem „Prawda czy mit?”.

W ostatnich latach wzrasta zainteresowanie zdrowym odżywianiem i trybem życia, a niektóre z metod wzbudzają spore kontrowersje. Trudno dziś sprawdzić prawdziwość informacji i odróżnić profesjonalistów od osób bez odpowiednich kwalifikacji.

Oddamy głos ekspertom, którzy wyjaśnią wątpliwości i zaprezentują wiarygodną wiedzę. Dzięki temu łatwiej zweryfikujesz najnowsze trendy.

Spotkania odbywają się w środy (raz w miesiącu), o godz. 18.00 w Muzeum Farmacji, ul. Piwna 31/33.

Wstęp: 5 zł

KALENDARIUM SPOTKAŃ:

29 stycznia (środa), godz. 18.00

Prawda czy mit? O żywności ekologicznej

26 lutego (środa), godz. 18.00

Prawda czy mit? Cukier czy słodziki

11 marca (środa), godz. 18.00

Prawda czy mit? Cała prawda o mleku

1 kwietnia (środa), godz. 18.00

Prawda czy mit? Witamina C prawo czy lewoskrętna

6 maja (środa), godz. 18.00

Prawda czy mit? Pleśń w diecie szkodliwa czy pożyteczna