12.02.2021 / Aktualności, Muzeum Woli

Wola Miłości. Konkurs

Nie tylko w Saskim Ogrodzie, koło fontanny, rozgrywają się miłosne historie. Z pewnością Wola zna ich wiele. A może jedna z nich jest Waszą? Opowiedzcie nam swoje romantyczne historie z dzielnicy!

Na twórców najciekawszych historii czekają nagrody:

1. nagroda: koszulki z projektem Maurycego Gomulickiego + wolski szalik
  2. nagroda: książka „Rzeczy dzieją się w Warszawie” + wolski szalik
  3. nagroda: wolski szalik

Twoja historia może mieć formę tekstu, komiksu lub fotostory.

Prześlij ją na adres muzeum.woli@muzeumwarszawy.pl podając swoje imię i nazwisko.

Termin przesyłania prac – 28.02.2021. Do zgłoszenia dołącz podpisany załącznik, który znajdziesz w regulaminie konkursu (.pdf).