28.09.2021 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla rodzin

Ostatnia sobota na wystawie „Zwierzęta w Warszawie. Tropem relacji”

Historia Warszawy to nie tylko historia ludzi. Mieszka w niej kilka tysięcy gatunków zwierząt, które dla nas pracują, dotrzymują nam towarzystwa i dostarczają rozrywki, są źródłem pokarmu i surowców oraz pozostają niezbędnym czynnikiem równowagi ekologicznej miasta.

Relacje pomiędzy ludźmi i zwierzętami pokazujemy na wystawie „Zwierzęta w Warszawie. Tropem relacji”, którą można obejrzeć jeszcze tylko przez najbliższy tydzień, do 3 października.

W sobotę:

W ostatnią sobotę trwania wystawy zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy w poszukiwaczy warszawskich zwierząt, 2 października w godzinach 12:00 – 15:00.

Będzie to okazja:

• do wykonania zwierzęcego kolażu,
  • do wykonania portretu ulubionego pupila,
  • a także do wspólnej zabawy
  • i rozwiązania zwierzęcych zagadek.

Wstęp na wydarzenie w cenie biletu na wystawę, który można zakupić na miejscu w kasie biletowej lub online.

W niedzielę:

Nasi edukatorzy podczas niedzielnego oprowadzania opowiedzą o naszych relacjach z innymi gatunkami zamieszkującymi Warszawę. Oprowadzanie w cenie biletu wstępu na wystawę, 3 października o godzinie 13:00.