29.11.2021 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla rodzin, Muzeum Drukarstwa

Świąteczne warsztaty

Praktyczne warsztaty podczas, których przygotujesz się do świąt.

4 grudnia przy pomocy dłutka wykonasz kartę świąteczną. Tydzień później, 11 grudnia, przygotujesz papier do opakowania prezentów świątecznych, a 18 grudnia zrobisz świąteczny pamiętnik.

Terminy warsztatów:

Informacje praktyczne:

Warsztaty odbywają się w soboty pomiędzy godziną 11:00 a 17:00 i mają formę otwartą. Możesz dołączyć w dowolnym momencie ich trwania.

Wstęp na warsztaty w cenie biletu wstępu na wystawę: 2 złote normalny bilet, 1 złoty ulgowy bilet.