sob., 03.06.2023

Oprowadzanie
Muzeum Warszawy
udział bezpłatny

Oprowadzanie po Muzeum Warszawy przez nastolatków!

Oprowadzanie przez uczestników kursu „Sztuka opowiadania”

Oprowadzania po wystawie stałej „Rzeczy warszawskie” przez uczestników kursu „Sztuka opowiadania”, którzy przygotowali własne autorskie ścieżki zwiedzania.

Przez ostatnie dwa miesiące uczennice i uczniowie liceów poznawali Muzeum Warszawy i doskonalili się w sztuce opowiadania. Uczestniczyli w zajęciach ze storytellingu i emisji głosu. Poszukiwali osobistych wątków i łączyli je z historią Warszawy i jej mieszkańców. Uczyli się jak ciekawie budować historie i jak je przekazać.

Iwona, Ania, Agnieszka i Tomek oprowadzą po wybranych przez siebie obiektach.  Zaproszą do osobistej podróży przez muzealną kolekcję. Opowiedzą o zwierzętach, ekologii, postępie, wnosząc swoją wrażliwość i punkt widzenia.

Posłuchajcie ich opowieści!

Bezpłatny wstęp na oprowadzania uczestników kursu „Sztuka opowiadania” na podstawie bezpłatnych biletów do pobrania w kasie lub online.

Miejsce spotkania: przy kasach muzealnych, Rynek Starego Miasta 42

Czas trwania: każde oprowadzanie trwa ok 20 minut, później zapraszamy Państwa do samodzielnego poznawania ekspozycji.