29.05.2023 / Aktualności, Muzeum Woli

Queerowy MigrSlam w Muzeum Woli!

Квіровы МігрСлэм у музеі Волі!

Queer MigrSlam at the Wola Museum!

MigrSlam Queer tại Bảo tàng Wola!

Квір-Мігр-Слам у Музеї Волі!

17 czerwca (sobota), godz. 18:00 – 20:00
Oprowadzanie po wystawie „Kim Lee. Królowa Warszawy” i wspólne wyjście na Paradę Równości, oprowadzają: kuratorka Magdalena Staroszczyk i artystka Agata Zbylut

Zdjęcie główne: Rok po śmierci. Dokumentacja kostiumów Kim Lee, Pat Mic, 2021, zbiory Muzeum Warszawy

Projekt finansowany przez m.st. Warszawa.

Wystawa wpisuje się w miejską politykę różnorodności społecznej, która promuje otwartość i działa przeciw wykluczeniu mieszkańców i mieszkanek miasta.