20.12.2023 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi

Przepis ukryty w Muzeum Warszawskiej Pragi

Czas świąt to czas odkrywania prezentów i… smaków.

Poszperajcie i użyjcie różnych zmysłów. Rozwiążcie zagadkę sekretnego przepisu ukrytego na wystawie Muzeum Warszawskiej Pragi.

Na świąteczną przygodę mogą się wybrać mali i duzi, samotnie i w drużynie.

Jak to działa?

Między 27 grudnia a 4 stycznia pobierz kartę z zadaniami w kasie Muzeum.

Podczas zwiedzania wystawy uważnie się rozglądaj. Zapisuj jak najwięcej odnalezionych na wystawie punktów oznaczonych świątecznymi symbolami (np.: piernik, Mikołaj, prezent). Wypatruj zadań specjalnych za dodatkowe punkty oraz woreczków z zapachami świątecznymi do rozpoznania.

Dla szczęśliwej siódemki (osób lub drużyn), która zbierze najwięcej punktów przygotowaliśmy miłe nagrody z naszej księgarni.

CO TO JEST QUESTING?

Questing to forma samoobsługowej gry terenowej. Uczestnicy i uczestniczki poruszają się samodzielnie śladem zagadek, symboli i zadań, a trasę wyznacza ich intuicja i ciekawość.