05.03.2024 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla dorosłych i młodzieży, Muzeum Woli

Finisaż wystawy „Zimno już było”

Wystawa „Zimno już było” o życiu w mieście dotkniętym upałem kończy się 24 marca. Zwiedź wystawę przed zamknięciem i weź udział w ostatnich wydarzeniach jej towarzyszących.

Czwartek to dzień bezpłatnego wstępu (7, 14, 21 marca), również 17 marca (niedziela) zwiedzisz wystawę bezpłatnie.

Harmonogram wydarzeń

9 marca (sobota), godz. 12:00, 15 zł/10 zł
Oprowadzanie kuratorskie

14 marca (czwartek), godz. 18:00, 5 zł
Klimat a ptaki – wykład Bartosza Smyka (Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków)

17 marca (niedziela), godz. 11:00, 5 zł
Klimat a ptaki – spacer ze Stanisławem Łubieńskim (Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków)

21 marca (czwartek), godz. 18:00, 15 zł/10 zł
Oprowadzanie kuratorskie

Weekend finisażu

23 marca (sobota), godz. 11:00, 10 zł (dziecko plus opiekun)
Oprowadzanie rodzinne z Fundacją Ochrony Klimatu PROZON

Wydarzenia partnerskie z Towarzystwem Krajoznawczym Krajobraz, Zarządem Zieleni m.st. Warszawy, Agencją Tradycyjna i barem Studio. Szczegóły i bezpłatne bilety do pobrania.

• Godz. 11:00, Trasa spaceru to około 9 km po terenach zielonych.
  • Godz. 11:00, Spacer rodzinny, niecałe 6km. Można z wózkiem.
  • Godz. 14:00, Mistrzostwa Warszawy w Rzucie Beretem.
  • Godz. 15:00, Spacer po Polu Mokotowskim.

To nie wszystko! Szykujemy dla Was więcej atrakcji we współpracy z barem Studio. Sprawdźcie program – wiosna! (i inne preteksty).

24 marca (niedziela), godz. 11:00, 15 zł/10 zł
Ostatnie oprowadzanie kuratorskie

24 marca (niedziela), godz. 12:30, wstęp wolny
Performans „Plastik”
Możesz współtworzyć performans, zgłoszenia do 12 marca.

Audioprzewodnik

Słuchaj audioprzewodnika w trakcie zwiedzania wystawy „Zimno już było”, po której oprowadza zespół kuratorski (Wanda Kaczor, Konrad Schiller, Marta Żakowska): SpreakerSpotifyYouTube lub w przeglądarce.