14.06.2024 / Aktualności, Biblioteka Warszawska

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Z Syreną w Warszawie”

Uroczyste wręczenie nagrody głównej, dyplomów i upominków laureatkom III Międzynarodowego Konkursu Literackiego „Z Syreną w Warszawie” w Gabinecie Widoków Warszawy.

13 czerwca b.r. Muzeum Warszawy gościło laureatkę III edycji Międzynarodowego Konkursu Literackiego dla obcokrajowców „Z Syreną w Warszawie”, Zhang Wenjing z Chin oraz Alinę Titovską z Ukrainy, która uzyskała wyróżnienie.

Nagrodę główną, dyplomy i upominki uroczyście wręczyła Dyrektorka Muzeum, Anna Duńczyk-Szulc w asyście kierowniczki Biblioteki, Katarzyny Žák-Caplot.

od lewej: Katarzyna Žák-Caplot, Zhang Wenjing, Alina Titovska i Anna Duńczyk-Szulc (fot. D. Rudzki)