czw., 17.10.2024

Muzeum Warszawy
udział bezpłatny

Ja kolekcjonuję, Ty kolekcjonujesz

W czasie warsztatu dowiemy się dlaczego ludzie kolekcjonują różne rzeczy, które prywatne kolekcje można przekazać do Muzeum, poznamy postać Ludwika Gocla i dotkniemy unikatowych eksponatów z jego kolekcji. Dowiemy się czym jest exlibris, z jakich elementów się składa, na koniec każdy uczestnik zaprojektuje autorski znak własności dla swojej przyszłej kolekcji.

Pytania: koordynatorka ds. dostępności, Karolina Sawicka, tel. +48 22 277 44 38, karolina.sawicka@gmail.com

Wydarzenie prowadzone jest przez pracownika muzeum w spektrum autyzmu.

Udogodnienia: dla osób w spektrum autyzmu, słuchawki wyciszające
Wydarzenie w ramach Festiwalu Kultury Bez Barier.