03.02.2021 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla rodzin

Ciekawi Warszawy. Spotkania w muzeum

Jeśli masz dość wirtualnej rzeczywistości i chcesz spotkać się z naszym edukatorem na kameralnych zajęciach, w bliskim kontakcie z dziełami sztuki, przedmiotami użytkowymi z dawnych czasów i architekturą, Muzeum znów jest otwarte!

Informacje praktyczne:
Maksymalna liczba uczestników: 5 osób (w tym opiekun grupy)
Koszt: 50 zł + bilety wstępu

Terminy: czwartek–piątek
Godziny: 12.00–20.00
Rezerwacje: m: edukacja@muzeumwarszawy.pl, t: +48 665 645 603
Prosimy o zawarcie w wiadomości następujących informacji:
– preferowana data zajęć,
– preferowana godzina,
– temat zajęć (wybrany z naszej oferty),
– imię i nazwisko,
– wiek dzieci,
– liczba uczestników i opiekunów,
– kontakt do opiekuna grupy (imię, nazwisko, telefon, adres e- mailowy).

• wszyscy pracownicy muzeum mający kontakt z uczestnikami używają maseczek ochronnych lub przyłbic,
  • w muzeum dostępne są środki do dezynfekcji rąk,
  • wszystkie materiały edukacyjne niezbędne do przeprowadzenia zajęć są dezynfekowane po zakończeniu zajęć i poddawane kwarantannie przed ponownym ich wykorzystaniem.

Do udziału w lekcji uprawnione są wyłącznie osoby, które według swojej najlepszej wiedzy nie są zakażone wirusem SARS-CoV-2, nie przebywają na kwarantannie ani pod nadzorem epidemiologicznym oraz wypełniły stosowny formularz i przekazały go edukatorowi prowadzącemu zajęcia.

Uczestnicy zajęć muzealnych mają obowiązek:

• przestrzegania obowiązujących w Muzeum zasad porządkowych powiązanych w szczególności z logistyką oraz bezpieczeństwem na terenie Muzeum, a także do stosowania się do wytycznych personelu Muzeum;
  • samodzielnego wyposażenia się w środki ochrony osobistej (maseczka, przyłbica lub w inny sposób zasłaniające usta i nos) i ich stosowania przez cały czas przebywania na terenie Muzeum.

W związku z możliwością zmiany warunków zwiedzania we wszystkich oddziałach Muzeum Warszawy nasza oferta może ulec zmianie. Będziemy informować o otwarciu kolejnych oddziałów oraz o szczegółowych wytycznych sanitarnych dotyczących grup szkolnych.

Śledź nasze wydarzenia i sprawdź stałą ofertę darmowych oprowadzań i spotkań z ekspertami:

Zaplanuj weekend w Muzeum Warszawy