20.08.2024 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi, nagrody i wyróżnienia

Głosowanie na najlepszą Inicjatywę dla dzieci w Warszawie

Portal CzasDzieci.pl, jako wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury a rodzicami, corocznie wyróżnia najbardziej oddanych dzieciom organizatorów wydarzeń. Nagradzane są inicjatywy, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju dzieci, będąc równocześnie najlepszą dla nich rozrywką.

Słoneczniki to konkurs na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w wieku 0-14 lat.

Głosowanie na zwycięzców jest publiczne. Odbywa się online: link do ankiety do głosowania.

W tym roku w plebiscycie zostały nominowane dwa wydarzenia Muzeum Warszawskiej Pragi w kategoriach LOGIKA (rozumowanie, logiczne myślenie, liczenie, zmysł konstruktorski, innowacyjność) i SZTUKI WIZUALNE (myślenie obrazowe, przestrzenne, trójwymiarowe, wrażliwość artystyczna):