22.10.2024 / Aktualności, Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry, nagrody i wyróżnienia

Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry nominowane do Nagrody BohaterONa

Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry zostało nominowane do Nagrody BohaterONy 2024 im. Powstańców Warszawskich.

Laureatów nagrody wyłoni Kapituła, która przyzna Złote, Srebrne i Brązowe BohaterONy. Internauci przyznają Złotego BohaterONa Publiczności. Zagłosuj w kategorii instytucja na Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry.

Głosować można do 31 października pod adresem: www.bohateron.pl/bohaterony-2024/zaglosuj/.

BohaterONy 2024

Nagroda BohaterON wyróżnia osoby, organizacje i instytucje, które w szczególny sposób przyczyniają się do upamiętniania historii Polski, a zwłaszcza popularyzacji wiedzy o Powstaniu Warszawskim. Nagroda docenia inicjatywy promujące patriotyzm, kultywujące pamięć o bohaterach walki o wolność oraz wzmacniające postawy obywatelskie. Inicjatywa ta wspiera także edukację historyczną, zachęcając do działań na rzecz utrwalenia pamięci o wydarzeniach z polskiej historii wśród młodszych pokoleń.