06.06.2024 / Aktualności, Muzeum Woli

SEB SKALSKI IN DA MIX

SEB SKALSKI IN DA MIX: 30 Lat Polskiej Sceny Techno x EUFORIA

Miks jednej z największych postaci polskiej sceny house – Seby Skalskiego, promujący książkę „30 Lat Polskiej Sceny Techno”.

Miksowi partneruje Muzeum Woli i wystawa EUFORIA. Warszawskie kluby po 1989 roku, która przypomina istotne miejsca na klubowej mapie stolicy.

Seb Skalski przemyca od ponad dwóch dekad w swoich utworach oraz setach euforię i radość w rytmie 4×4! Jego najnowszy miks to kilka jego własnych tracków oraz klasyki takich wykonawców jak The Nightcrawlers, Farley Jackmaster Funk czy Funky Green Dogs.

Produkcje Skalskiego aka Deeplomatik były wydawane w tak legendarnych labelach jak Nervous Records, Simma Black, Salted Music, Hed Kandi, Deepvisionz, King Street Sounds NYC, a on jako DJ grał w większości warszawskich i polskich klubów.

W maju 2024 roku otrzymał od magazynu Muno.pl statuetkę Złotego Munoluda za całokształt.