czw., 18.04.2024

Muzeum Warszawy
udział bezpłatny

AKADEMIA SZTUK MIGRANCKICH: Kolumbijskie bransoletki z Sebastianem

Drugie spotkanie w ramach Akademii Sztuk Migranckich – cyklu warsztatów rękodzieła z różnych stron świata. Warsztaty prowadzą mieszkające w Polsce osoby z doświadczeniem migracji. Partnerem Akademii jest Muzeum Warszawy.

Tym razem zapraszamy na warsztaty robienia kolumbijskiej biżuterii okama. Okama oznacza ścieżkę biegnącą wokół szyi. Biżuteria wykonana tą techniką ma chronić i wzmacniać tego, kto ją nosi.

Warsztaty poprowadzi Sebastian Gallego – pochodzący z Bogoty wolontariusz Polskiego Forum Migracyjnego. Sebastian mieszka w Polsce od roku.

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim z możliwością tłumaczenia na język polski, ale zapraszamy osoby z każdego zakątka świata, na pewno uda nam się porozumieć.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona. Warsztaty są przeznaczone dla osób dorosłych.

Obowiązują wcześniejsze zapisy przez Polskie Forum Migracyjne: tel. 692-913-993, e-mail: zapisy@forummigracyjne.org (w tytule prosimy wpisać „Kolumbia”) lub przez formularz na stronie PFM.

Akademia Sztuk Migranckich – cykl warsztatów rękodzieła z różnych stron świata. Warsztaty prowadzić będą mieszkające w Polsce osoby z doświadczeniem migracji. Organizatorem cyklu jest Polskie Forum Migracyjne, a partnerem Akademii Sztuk Migranckich jest Muzeum Warszawy.

W czwartki można zwiedzać Muzeum Warszawy bezpłatnie!

Projekt współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.