sob., 29.10.2022

Muzeum Warszawy
10 zł - dziecko, opiekun bezpłatnie

Konstruowanie przestrzeni | „Błysk, mat, kolor. Fotografia i Warszawa lat 90.”

Lata dziewięćdziesiąte przyniosły wiele zmian w polityce, w funkcjonowaniu gospodarki, w codziennym życiu.

• Jak zmiany te wpłynęły na przestrzeń wokół nas?
  • Jak bardzo zmienił się wtedy wygląd miast?
  • Jak zmieniła się Warszawa?

Podczas spotkania zastanowimy się nad tym, jak opisać architekturę tamtego czasu, co nam z niej pozostało, jaką lekcję możemy wyciągnąć z jej historii. Spróbujemy też stworzyć nieprawdopodobne obrazy miasta wykorzystując technikę kolażu.

Informacje praktyczne

Dla kogo: rodziny z dziećmi w wieku 10-15 lat

Warsztaty towarzyszą wystawie „Błysk, mat, kolor. Fotografia i Warszawa lat 90.”.