pt., 05.07.2024

Oprowadzanie
Muzeum Warszawy
25 zł / 18 zł

Oprowadzanie dla rodziców z małymi dziećmi

Zapraszamy rodziców z niemowlakami, na specjalne oprowadzania im dedykowane. Będzie spokojnie i z uwagą na potrzeby najmłodszych. Będzie też ciekawie i inspirująco dla ich opiekunek i opiekunów. Przyciemnione światła, chłód starych murów i przedpołudniowy spokój zapewnią Wam komfort zwiedzania.  Koniecznie zabierzecie ze soba nosidełka lub chusty, bo w starych kamienicach, gdzie znajduje się muzeum, jest wiele schodów.

Zajęcia prowadzi: Marta Gawryluk — licencjonowana przewodniczka, dyplomowana varsavianistka, współprowadząca Kierunkowy 22. Jak sama mówi, zgłębianie tajemnic miejskich to jej pasja. Jest autorką spacerów po wszystkich dzielnicach Warszawy pod hasłem „Parada dzidziusiów” – dla dorosłych z małymi dziećmi w wózkach. Organizuje nocne zwiedzania z wykorzystaniem projektora do wyświetlania zdjęć i filmów. Oprowadza na rowerach i organizuje gry miejskie na rolkach.