21.05.2024 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla szkół, Muzeum Warszawskiej Pragi

Wyniki konkursu plastycznego „Wiosna na prawym brzegu”

Nasz konkurs plastyczny „Wiosna na prawym brzegu” dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział. Wybór nie był łatwy, bo każda z prac odznaczała się kreatywnym wykonaniem. Jesteśmy pod wrażeniem talentów najmłodszych.

Po burzliwych obradach zdecydowaliśmy, że nagroda główna trafi do grupy Iskierek z przedszkola nr 143 „Mali Odkrywcy”, ze względu na oryginalną interpretację tematu. Serdecznie gratulujemy Wygranym!!! Zwycięska grupa zostanie zaproszona do Muzeum na lekcję muzealną.

Wyróżniliśmy również pięć przedszkoli, których prace uznaliśmy za szczególnie ciekawe. Są to:

• Grupa 4. z Przedszkola nr 220;
  • Grupa 3., „Biedronki” z Przedszkola nr 165;
  • Grupa 14., „Wesołe nutki” z Przedszkola nr 192 „Wesoły Pędzelek”;
  • Grupa „Śmiałkowie” z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 430;
  • Grupa 6. (Marcelina Grabowska) z Przedszkola nr 94 „Kraina Słonecznych Marzeń”.

Wszystkie prace zgłoszone na nasz konkurs planujemy zaprezentować na mini-wystawie w przestrzeni naszego Muzeum. O szczegółach poinformujemy wkrótce.