30.06.2023 / Aktualności, Muzeum Farmacji, Muzeum Warszawskiej Pragi

1, 2, 3 Warszawiakiem jesteś Ty!

Właśnie ruszyła 13. edycja muzealnej gry terenowej „1,2,3 Warszawiakiem jesteś Ty!” organizowanej przez Muzeum Powstania Warszawskiego przy udziale kilkudziesięciu warszawskich muzeów i instytucji kultury.

To świetny sposób na spędzenie wakacji w mieście!

Tegoroczna edycja – gry przebiega pod hasłem „Szczęśliwa trzynastka, warszawskie mity i przesądy”. Zabawa polega na odwiedzeniu minimum 8 biorących udział w grze placówek muzealnych i wystawienniczych w stolicy oraz jej okolicach. Pośród miejsc, które przygotowały pytania i zagadki, jest również Muzeum Warszawskiej Pragi oraz Muzeum Farmacji.

Aby wziąć udział w grze należy zarejestrować się na stronie internetowej. Po otrzymaniu numeru gracza można przystąpić do rozwiązywania zagadek i zadań, odwiedzając muzea i inne ciekawe miejsca!

Gra potrwa do 10 września. Na uczestników zabawy czekają nagrody.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: razdwatrzywarszawiak.pl