08.04.2019 / Aktualności, Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry

Autobusem linii 800 do Muzeum – Miejsca Pamięci Palmiry

Po zimowej przerwie autobusy linii 800 na trasie Metro Młociny – Palmiry-Muzeum wznowiły kursowanie.

Ulokowane 30 km od Warszawy, muzeum upamiętnia ofiary egzekucji przeprowadzanych w tym miejscu w latach 1939–1943. Znajduje się w sercu Puszczy Kampinoskiej – wizytę w Palmirach można połączyć ze spacerem lub wycieczką rowerową po okolicy!

W trosce o Twoją wygodę i środowisko naturalne zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej lub rowerów; leśne trasy do Muzeum – Miejsca Pamięci Palmiry prowadzą  przez Truskaw lub Sieraków. Autobusy jeżdżą we wszystkie soboty, niedziele i święta oraz 2 maja, 21 czerwca i 16 sierpnia. Nie wyjadą na trasę w dniach 20–22 kwietnia. Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na stronie warszawskiego Zarządu Transportu Miejskiego.

Zaplanuj wizytę w oddziale