29.03.2023 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi

Czy w muzeum mieszka zając?

Wielkanocny questing na Pradze!

W niektórych rodzinach wciąż panuje stary zwyczaj chowania czekoladowych jajek na Wielkanoc w różnych domowych i ogrodowych skrytkach.

Muzeum Warszawskiej Pragi jest pełne zakamarków, w których można ukryć zagadki i symbole świąt Wielkiej Nocy. W dniach 6-7, 11 kwietnia możecie nas odwiedzić nie tylko po to, by zwiedzić wystawę, ale i znaleźć wielkanocne niespodzianki na wystawie, dziedzińcu, tarasie i na Nowym Różycu.

Jeśli uda się Wam odkryć ich odpowiednią liczbę czekają na Was nagrody!

Informacje praktyczne:

Szczegóły poznacie od 3 kwietnia w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi i w kawiarni CzaCza Kawa&Matcha przy ul. Targowej 48 (wejście od ul. Kępnej).

Dla kogo: dla całej rodziny, dla dzieci młodzieży, dorosłych i seniorów

• 6 kwietnia (czwartek), godz. 9:00-18:00
  • 7 kwietnia (piątek), godz. 9:00-17:00
  • 11 kwietnia (wtorek), godz. 9:00-17:00

Czwartek wstęp bezpłatny.

Piątek i wtorek: 15 zł bilet normalny, 10 zł ulgowy, 30 zł rodzinny.

Kliknij, żeby kupić bilety.

UWAGA: w dniach 8-10 kwietnia Muzeum Warszawskiej Pragi jest zamknięte.

CO TO JEST QUESTING?

Questing to forma samoobsługowej gry terenowej. Uczestnicy i uczestniczki poruszają się samodzielnie śladem zagadek, symboli i zadań, a trasę wyznacza ich intuicja i ciekawość.