17.11.2017 / Aktualności

Design Alive Awards 2017. Nominacja dla dyrekcji Muzeum Warszawy

Ewa Nekanda-Trepka, dyrektor Muzeum Warszawy, oraz Jarosław Trybuś, zastępca dyrektora ds. merytorycznych zostali nominowani do nagrody Design Alive Awards 2017.

To nominacja — jak czytamy w uzasadnieniu — “za wystawę “Rzeczy warszawskie” i działania jej towarzyszące, które wybiły Muzeum Warszawy na jedną z najbardziej interesujących estetycznie i merytorycznie jednostek kultury w kraju”.

W konkursie nagradzane są co roku wybitne osobowości za kreatywność i kulturotwórcze oddziaływanie. Kapituła konkursu wybiera Kreatora, Animatora i Stratega Roku.

“Konkurs startuje już po raz szósty. Celem fundatora nagród – magazynu „Design Alive”, jest uhonorowanie osób współtworzących marki, produkty, usługi, przestrzenie i wydarzenia oraz animujących przepływ wiedzy, umiejętności i inspiracji. Design Alive Awards to nagrody przyznawane za: świadomie, kreatywne i kulturotwórcze odpowiadanie na potrzeby zmieniającego się świata i społeczeństwa. Przyznawane są tym, którzy odważnie współtworzą marki, usługi, produkty i przestrzenie oraz dla tych, którzy mają siłę i kompetencje, by animować przepływ wiedzy, umiejętności i inspiracji.” [designalive.pl]

Zachęcamy do głosowania! Plebiscyt trwa do 22 listopada

WIĘCEJ O KONKURSIE ORAZ PANEL DO GŁOSOWANIA