fbpx

Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Aktualności

22.09.2022 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla szkół, edukacja varsavianistyczna, Muzeum Warszawskiej Pragi

Edukacja varsavianistyczna w szkole

Edukacja varsavianistyczna w szkole

Muzeum Warszawskiej Pragi razem z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. KEN w Warszawie zapraszają na V konferencję pt. „Edukacja varsavianistyczna w szkole”.

Wydarzenie kierowane jest do nauczycielek i nauczycieli, szczególnie tych realizujących program szkoły varsavianistycznej oraz do edukatorów i animatorów kultury, którzy w szeroko pojęty sposób uczą o Warszawie.

Zaprezentujemy pomysły i działania, które poza warstwą merytoryczną, niosą ze sobą wartości oparte na budowaniu relacji, angażujące i integrujące.

Konferencja odbędzie się online za pośrednictwem platformy ClickMeeting 25 października w godzinach 10:00-14:00.

Zgłoś swój projekt

Osoby zainteresowane zaprezentowaniem swoich projektów, proszone są o przesłanie tematu wystąpienia wraz z krótkim opisem działań na adres: anna.wigura@muzeumwarszawy.pl w nieprzekraczalnym terminie do: 10 października 2022 roku.

Zarejestruj się

Rejestracja dla uczestników: wspomaganie.edukacji@pbw.waw.pl

Szczegółowy program konferencji zostanie przedstawiony po weryfikacji zgłoszonych projektów.

Udział w konferencji jest bezpłatny.


Organizatorami są: Muzeum Warszawskiej Pragi i Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie

Patronat honorowy: Towarzystwo Przyjaciół Warszawy