30.01.2023 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi

„EkoEksperymentarium” do 26 lutego!

Na wystawie „EkoEksperymentarium” poczujesz się jak w domu.

Poznasz sposoby na oszczędzanie energii, zadbasz o każdą kroplę wody w łazience, poznasz przepisy less waste w kuchni, a w sypialni przejrzysz i uporządkujesz rzeczy.

Odkryjesz, że łatwo być eko!

Wystawa o ekologii dla całej rodziny to okazja, żeby wspólnie spędzić czas w sposób twórczy i aktywny. Potrwa tylko do 26 lutego!

• 25 lutego (sobota), godz. 12:00-13:30
    Ty też możesz uratować świat! – warsztaty rodzinne z Joanną Czaplewską, ilustratorką książki „Ty też możesz uratować świat. Ekoopowieści z Pietruszkowej Woli”
    Dla kogo: 6-12 lat
    Wstęp wolny, bezpłatne bilety dostępne w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi i online.

Zdjęcie: Tomasz Kaczor