27.07.2023 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla dorosłych i młodzieży, Edukacja dla rodzin, Muzeum Warszawskiej Pragi

Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera

20. Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera w Muzeum Warszawskiej Pragi to zwiedzanie żydowskich modlitewni, warsztaty wycinanki żydowskiej dla dorosłych i młodzieży od 16 roku życia, koncert pieśni Żydów sefardyjskich, premiera filmu o pracach archeologicznych na żydowskim cmentarzu na Targówku, warsztaty o judaizmach w gwarze warszawskiej dla dzieci w wieku 7–12 lat.

Bilety do kupienia od 19 sierpnia. Dostępne w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi lub online.

Wydarzenie w ramach 20. Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera.

26 sierpnia (sobota), godz. 16:30, 10 zł
Zwiedzanie żydowskich modlitewni w Muzeum Warszawskiej Pragi

26 sierpnia (sobota), godz. 17:00, 10 zł
Zwiedzanie żydowskich modlitewni w Muzeum Warszawskiej Pragi