17.05.2019 / Aktualności, Muzeum Warszawskiej Pragi

IV Turniej Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha 2019

Burmistrz Dzielnicy Targówek, Centrum Aktywności i Kultury oraz Impresariat Artystyczny Sursum Artes – realizator Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha – zapraszają na piknik rodzinny utrzymany w stylu przedwojennej Warszawy, który odbędzie się w sobotę 25 maja 2019 r. od godz. 14.00 do 22.00 w Parku Wiecha przed Teatrem Rampa. Muzeum Warszawskiej Pragi jest partnerem wydarzenia.

W czasie pikniku uczestnicy Turnieju, warszawscy artyści Śmichu-Chichu, będą walczyć o Laur Wiecha w dwóch konkurencjach: humorystycznej prezentacji estradowej w dowolnej formie (wiersz, piosenka, stand-up, skecz) oraz w konkurencji freestyle w kategorii open (pojedynki rapowej improwizacji wierszem na zadany przez publiczność temat).

Targówek Satyryczny Wiechowisko to nie tylko spotkanie z niepowtarzalnym humorem i warszawską pieśnią, ale przede wszystkim całodniowy piknik w świecie rodzinnych gier i zabaw dawnej Warszawy z udziałem artystów ulicznych. To dzień z humorem, mądrością i z nutką warszawskiego sentymentu w sercu, a sosik i smak polskiego humoru okraszą kabareciarze i satyrycy znani na scenach polskiego Stand-upu.

Targówek Satyryczny Wiechowisko
IV Turniej Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha 2019
Sobota 25 maja od godz. 14.00 do 22.00
Park Wiecha przed Teatrem Rampa

Patronat Honorowy: Burmistrz Dzielnicy Targówek
Organizatorzy: Urząd Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy, Centrum Kultury i Aktywności, Impresariat Artystyczny Sursum Artes,
Partnerzy: Teatr Rampa, Stowarzyszenie Gwara Warszawska, Towarzystwo Przyjaciół Warszawy, Muzeum Warszawy oddział Muzeum Warszawskiej Pragi, portal Warszawa.pl, Stolica Warszawski Magazyn Ilustrowany, ZAiKS, Grupa POLMLEK.
Patronat Prasowy:
STOLICA Warszawski Magazyn Ilustrowany, Kurier Praski, Gazeta Południe, Ząbki24.pl