07.08.2023 / Aktualności, Izba Pamięci przy Cmentarzu Powstańców Warszawy

Izba Pamięci zamknięta dla odwiedzających do 2 października 2023

Informujemy, że w związku z rozpoczynającymi się pracami nad montażem wystawy stałej Izba Pamięci będzie zamknięta od 7 sierpnia do 2 października 2023 roku.

Niemniej zachęcamy do śledzenia profilu Facebook Izby Pamięci, gdzie codziennie publikujemy wspomnienia osób biorących udział w Powstaniu Warszawskim oraz w trakcie najbliższych tygodni będą odbywać się cyklicznie spotkania performatywne, pt. „Czytanie Powstania”. Najbliższe już 16 sierpnia, o godz. 17.00, na zewnątrz, tuż obok pawilonu Izby Pamięci. Zapraszamy!