22.05.2023 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla rodzin, Wydawnictwa

Jak rosła i zmieniała się Warszawa?

Jaką drogę przebyła przez stulecia, gdy osada w Puszczy Mazowieckiej wyrastała na metropolię, w której centrum błyszczą wieżowce, a pod ziemią pędzi metro?

Wszystkie te sekrety poznacie podczas warsztatów rodzinnych „Zdarzyło się w Warszawie”, zainspirowanych książką o tym samym tytule. Nie zabraknie elementów gry i poszukiwania odpowiedzi na zagadki. Warsztaty poprowadzi Małgorzata Kędzierzawska – edukatorka.

Książkę „Zdarzyło się w Warszawie” kupicie podczas Międzynarodowych Targów Książki lub online w sklepie Muzeum Warszawy.

Warsztaty rodzinne „Zdarzyło się w Warszawie”

Kiedy: 26 maja (piątek), godz. 16:00
Gdzie: na stoisku Warszawy w pawilonie 4A podczas Międzynarodowych Targów Książki
Warsztaty dla rodzin z dziećmi w wieku 6-10 lat.
Warsztaty są bezpłatne, nie obowiązują zapisy.

Stoisko m.st. Warszawy na Międzynarodowych Targach Książki

Kiążki nominowane i nagradzane w miejskich nagrodach literackich: Nagroda Literacka m.st. Warszawy, Nagroda im. Ryszarda Kapuścińskiego oraz Nagroda Historyczna m.st. Warszawy im. Kazimierza Moczarskiego.

Spotkania z autorkami i autorami, Dzień Reportażu, warsztaty rodzinne i detektywistyczne.

Stoisko w pawilonie 4A i w sali LWÓW w Pałacu Kultury i Nauki.

Dowiedz się więcej.