11.05.2023 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla szkół

Jakie tajemnice kryje moja dzielnica?

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu Jakie tajemnice kryje moja dzielnica? realizowanego w ramach I Forum Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej. Gratulujemy ciekawych projektów, które dały możliwość uczniom odkrycia tajemnic swojej dzielnicy.

Podsumowanie konkursu odbędzie się 12 maja o godz. 12:00 w siedzibie WCIES na ul. Starej 4.

Komisja w składzie:

• pani Monika Michałek (Muzeum Warszawy),
  • pani Małgorzata Korchowiec ( nauczycielka – konsultantka WCIES),
  • pani Bożena Dybowska (doradczyni metodyczna WCIES),
  • pani Grażyna Duszyńska (doradczyni metodyczna WCIES)

oceniła projekty i wyłoniła zwycięzców.

Laureaci konkursu:

• I miejsce – klasa 3c ze Szkoły Podstawowej nr 314

Nauczycielki, które przygotowały projekt – pani Justyna Kosińska, pani Emilia Werniewicz-Ezeibe, pani Anna Męcner.

• II miejsce – klasa 3c ze Szkoły Podstawowej nr 16

Nauczycielki, które przygotowały projekt –  pani Edyta Karwowska, pani Alicja Małkowska i pani Marta Czarzasta.

• III miejsce – klasy 2d i 3b ze Szkoły Podstawowej nr 361

Nauczycielki, które przygotowały projekt –  pani Agnieszka Hukaluk i pani Anna Rosińska.

Wyróżnienia:

• klasy 2b i 3a ze Szkoły Podstawowej 354

Nauczycielki, które przygotowały projekt – pani Monika Dawidczyk-Korzycka i pani Sylwia Laska.

• klasa 2b ze Szkoły Podstawowej nr 5 STO

Nauczycielka, która przygotowała projekt – pani Anna Wuttke – Wieczorek.

• świetlica ze Szkoły Podstawowej nr 361

Nauczycielki, które przygotowały projekt pani Karolina Wojda i pani Joanna Strzałkowska.

Forum Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej

Podczas I Forum Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej. Jakie tajemnice kryje moja dzielnica?, które odbędzie się 20 maja 2023 rroku we WCIES przy ul. Starej 4 w Warszawie, będzie można poznać zwycięskie projekty.

Program oraz zapisy: kursy.wcies.edu.pl/Forum-Nauczycieli-Edukacji-Wczesnoszkolnej