30.04.2018 / Aktualności

Kino Syrena w Muzeum Warszawy | MAJ

• W piątkowe i sobotnie popołudnia zapraszamy na spotkania z kinem artystycznym.
    W kameralnej sali kina Muzeum Warszawy odbywają się pokazy premierowych tytułów, obrazów z najważniejszych festiwali oraz filmów o architekturze, sztuce i tematyce miejskiej. Zachęcamy do dyskusji i ciągłego poszerzania filmowych zainteresowań.
  • Film WARSZAWA NIE ZAPOMNI jest pokazywany na życzenie w godzinach otwarcia muzeum.
    Chęć obejrzenia filmu należy zgłosić w kasach muzeum albo zarezerwować wcześniej telefonicznie +48 665 645 603 lub mailowo edukacja@muzeumwarszawy.pl. Film jest dostępny w następujących wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej. Możliwa jest również wersja polska z audiodeskrypcją oraz napisami.
  • Film dokumentalny URATOWANE Z POTOPU jest pokazywany codziennie (z wyjątkiem poniedziałków) o godz. 14.30. Film trwa 70 min.
  • BILETY DO KINA
    normalny 10 zł
    ulgowy 7 zł
    grupowy 10–20 osób 100 zł
    grupowy 21–40 osób 200 zł
    grupowy 41–47 osób 300 zł

Bilety grupowe dotyczą wyłącznie pokazów filmu Warszawa nie zapomni.

Bilety dostępne w kasach Muzeum Warszawy oraz online na bilety.muzeumwarszawy.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Projekcje nie są poprzedzone reklamami. Godzina podana w repertuarze jest godziną rozpoczęcia seansu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany repertuaru.

• Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej:
    autobus/tramwaj: Stare Miasto
    autobus: Kapitulna, Plac Zamkowy
    stacje rowerowe Veturilo: Miodowa, Plac Krasińskich

>>> KLIKNIJ W WYBRANY TERMIN I REZERWUJ BILET

• REPERTUAR | MAJ •

>>>11 maja, godz. 17.00

Nie jestem czarownicą (I am not a Witch)

Wielka Brytania / Francja 2017, reż. Rungano Nyoni, 90 min

>>>12 maja, godz. 16.00

Bloki, Polska 2017, reż. Konrad Królikowski, 57 min

>>>18 maja, godz. 17.00