12.02.2020 / Aktualności, Biblioteka Warszawska, Edukacja dla szkół

Pokaż swój talent! Konkurs literacki dla szkół „Opowiem Ci o Warszawie”

Zapraszamy szkoły podstawowe i ponadpodstawowe do wzięcia udziału w V edycji varsavianistycznego konkursu literackiego pt. „Opowiem Ci o Warszawie”.

Zadaniem uczestników tegorocznego konkursu jest napisanie:

• opowiadania – dla uczniów kl. 4-6 szkoły podstawowej,
  • felietonu – dla uczniów kl. 7-8 szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych.

O czym pisać? O Warszawie! Tematem prac nawiążcie do dowolnie wybranego, konkretnego miejsca w mieście.

Prace konkursowe prześlijcie za pośrednictwem szkoły na adres organizatora.

Termin nadsyłania prac upływa 24 kwietnia 2020 roku.

Szczegóły konkursu w dołączonym regulaminie. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem i dołączonym do niego oświadczeniem.