11.04.2024 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla szkół, Muzeum Warszawskiej Pragi

Konkurs plastyczny „Wiosna na prawym brzegu”

Na Pragę zawitała wiosna! Widać ją na każdym kroku – kwitnące pąki drzew, bazie, kolorowe krokusy, śpiewające ptaki… Rozejrzyjcie się dookoła i poszukajcie wiosennych oznak w okolicach przedszkola, praskich zabytków, parków. Zilustrujcie odkrycia w formie plastycznej pracy, wykonanej przez Waszą przedszkolną grupę. Format i technika – dowolna. Liczymy na Waszą kreatywność. Najciekawsze prace wyeksponujemy w formie wystawy w Muzeum Warszawskiej Pragi, a zwycięską grupę zaprosimy na specjalnie przygotowane zajęcia do naszego Muzeum.

5 wyróżnionych grup dodatkowo nagrodzimy upominkami z naszej muzealnej księgarni.

Prace (udokumentowane w formie zdjęcia) prosimy przesyłać na adres: edukacja.muzeumpragi@muzeumwarszawy.pl.

Prosimy o zachowanie oryginału pracy.

Konkurs trwa do dnia 13.05.2024 r.

Wyniki ogłosimy 17.05.2024 r.

Regulamin konkursu.docx

Regulamin konkursu.pdf