06.04.2020 / Aktualności, Centrum Interpretacji Zabytku, Korczakianum, Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Farmacji, Muzeum Warszawskiej Pragi, Muzeum Woli

Konkurs na stanowisko dyrektora Muzeum Warszawy

Prezydent m.st. Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał zarządzenie o konkursie w związku z kończącą się 31 grudnia br. kadencją obecnej dyrektorki Muzeum Warszawy – Ewy Nekandy-Trepki, która kieruje muzeum od 1 listopada 2012 roku i zarządzała instytucją w kluczowych momentach jej rozwoju.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z dokumentami:

zarządzenie w sprawie konkursu

ogłoszenie wraz z załącznikami

Zgłoszenie do konkursu wraz z załącznikami należy złożyć osobiście lub przesłać do stołecznego Biura Kultury (ul. Kredytowa 3,00-056 Warszawa) do 25 czerwca 2020 r. z dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora Muzeum Warszawy – NIE OTWIERAĆ”. Na kopercie powinny się znaleźć imię i nazwisko kandydata, a w przypadku ofert przesyłanych pocztą również adres do korespondencji zwrotnej.

Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu to 60 dni od końcowego terminu składania ofert.

Informacji o konkursie i warunkach organizacyjno-finansowych Muzeum Warszawy udziela Biuro Kultury (wyłącznie mailowo): mklepczarek@um.warszawa.pl lub mgebalska@um.warszawa.pl.