29.05.2024 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla szkół, Edukacja w Muzeum Warszawskiej Pragi, Muzeum Warszawskiej Pragi

Lato w mieście z Muzeum Warszawskiej Pragi 2024

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach wakacyjnych!

Wesołe historie ze straganu – czyli sekrety Bazaru Różyckiego

Tuż za naszym muzeum mieści się legendarny Bazar Różyckiego! Co to za miejsce? Jakie są związane z nim tajemnice? Zapraszamy na zajęcia pełne ciekawych historii o handlowych tradycjach Pragi oraz zagadek okraszonych mini grą terenową pośród straganów. Co wspólnego z tym miejscem mają Ryba i krokodyl? Jak skutecznie zareklamować własne towary? Podczas zajęć stworzymy również papierową makietę bazaru, złożoną z zaprojektowanych przez Uczestników budek z wymyślonym towarem i szyldem.

Terminy lekcji: k. czerwca – sierpień

Godzina: 9.30-14.00 (wtorki, środy, piątki) 11.00-14.00 (czwartki)

Wiek uczestników: 7-12 lat

Maksymalna liczba uczestników: 25

Czas trwania zajęć: 60 minut

Zgłoszenia: edukacja.muzeumpragi@muzeumwarszawy.pl; tel. 511 731 198; +48 22 518 34 08

Koszt zajęć: 1 zł od grupy do wyczerpania puli.

Po wyczerpaniu puli, zapraszamy do skorzystania z zajęć w cenie 250 zł od grupy – zarówno tych ze specjalnej wakacyjnej oferty, jak i oferty stałej: