24.03.2022 / Aktualności, Biblioteka Warszawska

Międzynarodowy Konkurs Literacki dla obcokrajowców

Spotkanie z Warszawą

Muzeum Warszawy przedłuża termin składania prac w Międzynarodowym Konkursie Literackim dla obcokrajowców pt. „Spotkanie z Warszawą” do dnia 13 czerwca 2022 roku.

Konkurs adresowany jest do dorosłych obcokrajowców uczących się języka polskiego jako obcego.

Przypominamy, że zadaniem konkursowym jest napisanie wiersza tematycznie związanego z dowolnie wybranym miejscem/zabytkiem w Warszawie. Konwencja literacka tekstu jest dowolna.

Zachęcamy do wzięcia udziału.

Szczegółowe informacje o konkursie: